Gelové kapsulky do prania Spiro Color 10ks s ochranou proti vodnému kameňu

7 hodnotení
Značka: Spiro

Pracie kapsulky Spiro Color 10ks sú pohodlným a praktickým produktom. Koncentrovaná gélová receptúra funguje v dvoch fázach, odstraňuje škvrny a následne vyživuje farbu. Na farebnú, ale aj bielu-svetlú bielizeň. Ideálne od 30° do 90°C. Prijateľná cena. Ochraňuje práčku pred usadzovaním vodného kameňa.

Spiro color&jeans

 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia
€3,20 €2,99 €2,49 bez DPH
Gelové kapsulky do prania Spiro Color 10ks s ochranou proti vodnému kameňu
7 hodnotení
Značka: Spiro
Kapsulki do prania Spiro DUO CAPS Color
€3,20
posielame sk
Posielame po celom SLOVENSKU
Spolupracujeme s Packeta, GLS, GEIS.
MT rozvoz
Garancia dodania nepoškodeného tovaru
Každý produkt je zabezpečený proti vytečeniu a zabalený samostatne vo fólii.
cas
Rozvoz Žilina a okolie do 24h - ZADARMO!
Pri objednávkach do 11.00, doručenie ešte v ten istý deň.
5,0 7 hodnotení

Pracie kapsulky Spiro Color 10ks sú pohodlným a praktickým produktom. Koncentrovaná gélová receptúra funguje v dvoch fázach, odstraňuje škvrny a následne vyživuje farbu. Na farebnú, ale aj bielu-svetlú bielizeň. Ideálne od 30° do 90°C. Ochraňuje práčku pred usadzovaním vodného kameňa.

 

Jednoduchosť a efektivita. Pracie kapsulky Spiro Color sú inovatívny prací prostriedok. Použitie kapsuliek je mimoriadne jednoduché, pretože každá z nich obsahuje správne množstvo pracieho prostriedku. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, či je pracieho prostriedku príliš málo alebo príliš veľa na efektívne pranie. Koncentrovaná receptúra gélu umožňuje odstrániť odolné škvrny, a to ako v prípade farebného, tak aj bieleho oblečenia. Tieto kapsulky sú gélové a výborne sa rozpúšťajú keď ich dáte priamo do bubna práčky. Receptúra produktu bola šikovne zostavená tak, aby účinne odstránila aj tie najodolnejšie nečistoty. Náš produkt bol vytvorený pre pohodlie spotrebiteľov. Používaním gélových kapsuliek máte istotu, že dávkujete správnu dávku pracieho prostriedku na jeden prací cyklus. Najvyššia kvalita v jednej kapsulke.

Pracie kapsulky Spiro Color boli vyrobené s ohľadom na ochranu životného prostredia. Okrem toho sa zloženie koncentrovaného gélu dokonale rozpúšťa, čím sa minimalizuje riziko zotrvania na tkaninách a podráždenie pokožky.

Pracie kapsulky Purox sú veľmi účinným produktom. Jedno balenie dostupné za prijateľnú cenu obsahuje 10 kapsuliek. Každá kapsulka vám umožní vykonať úplné a efektívne pranie. Dvojfázové pôsobenie umožňuje odstraňovať nečistoty, stará sa o farby a bielemu oblečeniu navracia jeho skutočný, snehovo biely odtieň.

 Kľúčové vlastnosti:

  • koncentrovaný gélový vzorec
  • prijateľná cena
  • účinne odstraňuje nečistoty
  • Máte správnu dávku produktu v každej kapsulke
  • osviežuje odtieň farebného prádla

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule
Hmotnosť: 0.18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: