Prací gél DR.Prakti Universal 3270ml/109PD

10 hodnotení
Značka: DR. Prakti

Super pomer počtu praní a ceny. Dr. Prakti Universal 3270ml/109 praní je koncentrovaný prací prostriedok skutočne hustej konzistencie na pranie farebnej, aj bielej bielizne v praktickom balení.  Účinne odstraňuje všetky druhy znečistenia, nespôsobuje šedivenie a ničenie tkaniny. Gél na pranie je určený pre všetky typy práčok a na všetky typy bielizne. Zloženie gélu ho dovoľuje použiť aj na ručné pranie. Gél obsahuje zložky, ktoré pomáhajú odstraňovať škvrny a väčšie znečistenia. Obsahuje tiež látky, ktoré chránia práčku pred usadzovaním vodného kameňa, preto nie je vyložene potrebné používať iné prostriedky. Neobsahuje fosfáty a zeolity (zložky zodpovedné za senzibilitu). 20°C až 95°C. Spoľahlivý aj pri krátkych pracích programoch.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
€5,95 €5,25 €4,38 bez DPH €1,61 / 1000 ml
Prací gél DR.Prakti Universal 3270ml/109PD
10 hodnotení
Značka: DR. Prakti
drPrakti 3,27 L VISUALL PACK 2022 plaskie uniwersal
€5,95
posielame sk
Posielame po celom SLOVENSKU
Spolupracujeme s Packeta, GLS, GEIS.
MT rozvoz
Garancia dodania nepoškodeného tovaru
Každý produkt je zabezpečený proti vytečeniu a zabalený samostatne vo fólii.
cas
Rozvoz Žilina a okolie do 24h - ZADARMO!
Pri objednávkach do 11.00, doručenie ešte v ten istý deň.
4,8 10 hodnotení

Super pomer počtu praní a ceny. Dr. Prakti Universal 3270ml/109 praní je koncentrovaný prací prostriedok skutočne hustej konzistencie na pranie farebnej, aj bielej bielizne v praktickom balení.  Účinne odstraňuje všetky druhy znečistenia, nespôsobuje šedivenie a ničenie tkaniny. Gél na pranie je určený pre všetky typy práčok a na všetky typy bielizne. Zloženie gélu ho dovoľuje použiť aj na ručné pranie. Gél obsahuje zložky, ktoré pomáhajú odstraňovať škvrny a väčšie znečistenia. Obsahuje tiež látky, ktoré chránia práčku pred usadzovaním vodného kameňa, preto nie je vyložene potrebné používať iné prostriedky. Neobsahuje fosfáty a zeolity (zložky zodpovedné za senzibilitu). 20°C až 95°C. Spoľahlivý aj pri krátkych pracích programoch.

S moderným gélovým zložením sa produkt dokonale rozpúšťa a dokonale vyplachuje z tkanín, čím sa znižuje riziko podráždenia, čo je mimoriadne dôležité pre ľudí s citlivou pokožkou. Stain remover udržuje stálosť a farbu odevov.

Výrobok je bezpečný a účinný - môžete ho bez obáv použiť na všetky druhy a farby tkanín, pri praní v práčke aj pri ručnom praní. 

Prací gél Dr. Prakti:

  • Zaistí dokonalú čistotu vašej bielizne už od 20 °C
  • Hustá konzistencia
  • Stain remover
  • Super pomer počtu praní a ceny

Produkty z radu Dr. Prakti neobsahujú fosfáty, ktoré sú ťažko biologicky odbúrateľné, vďaka čomu sú bezpečnejšie pre životné prostredie. Výberom takýchto produktov sa spolu s nami staráte o našu planétu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: 🧺Pranie💖
Hmotnosť: 3.3 kg
Nevypĺňajte toto pole:
Praci gel dr Prakti 21.5.2023 16:13
Dobra hustota a pouzivanie
Odpovedať

Podobné produkty